Drodzy Uczniowie i Uczennice Zespołu Szkół 😀😀😀

Dzisiaj kończy się rok szkolny. W trosce o Wasze zdrowie musieliśmy zrezygnować z tradycyjnej uroczystości z tej okazji 😞😷🙃

Niezależnie od tego gratulujemy Wam sukcesów i wyników w nauce 👍💪😍

‼️Szczególne gratulacje należą się uczniom i uczennicom Branżowej Szkoły I stopnia kończącym dzisiaj szkołę. ‼️Najlepsza absolwentka, Wiktoria Kilińska, otrzymała Nagrodę Starosty Krapkowickiego 👍 💪✌️🌺

W ostatnich miesiącach nie było łatwo ale wspólnymi siłami daliśmy radę! Dziękujemy Wam za zaangażowanie i aktywność na szkolnej platformie Moodle, bo tam właśnie odbywała się nauka. W tym roku sześcioro uczniów i uczennic uzyskało wyniki kwalifikujące ich do stypendium za wyniki w nauce (średnie od 4,94 do 5,53). Jesteśmy z Was bardzo dumni! Gratulujemy również rodzicom! 😀💪👍

Życzymy Wam słonecznych i wspaniałych wakacji! Przestrzegajcie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w miejscach w których się znajdziecie, pamiętajcie aby troszczyć się o zdrowie własne i innych (przejawem takiej troski jest m.in. noszenie 😷).

Dbajcie o siebie i do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektorka, Nauczycielki i Nauczyciele Zespołu Szkół w Zdzieszowicach 😀😀😀

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok