Drodzy uczniowie/przyszli absolwenci szkół średnich województwa opolskiego

Politechnika Opolska to przyjazna dla studentów uczelnia z ponad półwiekowymi tradycjami oraz nowoczesnym zapleczem laboratoryjnym. Oferujemy atrakcyjne i nowoczesne kierunki studiów, przede wszystkim techniczne, ekonomiczne, związane z zarządzaniem, ale również wychowanie fizyczne czy fizjoterapię. Gwarantujemy ciągłość kształcenia. Po studiach I stopnia można zmienić kierunek i zrobić „magisterkę" z kolejnej specjalności. Można też część studiów odbyć za granicą. U nas studenci realizują swoje pasje w licznych kołach naukowych, sekcjach sportowych czy zespołach artystycznych oraz nawiązują przyjaźnie na długie lata.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją: Politechnika dla przyszłych studentów

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok