Deklaracje przystąpienia do egzaminu zawodowego planowanego na czerwiec 2023 należy składać u p. Raszczyk do 7 lutego 2023 Deklaracje złożone po terminie nie będą przyjmowane. Druk deklaracji do pobrania u. p. Raszczyk. Proszę nie korzystać z druków z poprzednich sesji. Dotyczy: Klasa 4 tgs (technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik spedytor) Klasa 3gis (technik informatyk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej) Uczniów klasy 3w, którzy będą zdawali egzamin w OKE Wszystkich uczniów, absolwentów oraz słuchaczy KKZ, którzy wcześniej nie przystąpili do egzaminu lub chcą przystąpić po raz kolejny; Wszystkich absolwentów, którzy jeszcze w ogóle nie przystąpili do egzaminu w danej kwalifikacji. UWAGA!!! Przystąpienie do egzaminu dla uczniów klasy 3 gis i 4tgs oraz 3w jest obowiązkowe!!!
Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok