Biblioteka

Szkolna biblioteka

Katalog biblioteki
x
Książek w bibliotece
x
Nowych książek w tym roku!
Masz propozycję na przeczytanie ciekawej książki?
Napisz na maila: biblioteka@zs.zdzieszowice.pl

Nowości w bibliotece.

Zapraszamy :)

W tym roku szkolnym wszyscy wzięliśmy się do pracy na rzecz unowocześnienia biblioteki. W auli zostało przygotowane pomieszczenie: odmalowane, przystosowane do potrzeb czytelnika, wyposażone w nowe regały, biurka na stanowiska komputerowe. Dzisiaj z okazji otwarcia nowej biblioteki Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na najlepsze przebranie dowolnej postaci literackiej. Nagroda czyli karta podarunkowa do sklepu Empik w całym kraju, została przyznana uczniowi klasy 4tig przebranego za Jacka Soplicę ("Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza)

Wszystkim dziękujemy za aktywny udział

Już po raz czwarty w ramach akcji „Upoluj swoją książkę”, organizowanej z inicjatywy Instytutu Książki mamy bezpłatny dostęp do bestsellerowych ebooków i audiobooków. Aby wypożyczyć książkę i wziąć udział w akcji, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji.

Plakat i kod możesz znaleźć na stronie akcja.czytajpl.pl/index.html#akcja

Do zaczytania ...

Wystąpienia publiczne i prezentacje biznesowe to cześć naszej codziennej pracy, dla innych element, z którym niestety od czasu do czasu trzeba się zmierzyć.

Organizacja finansowa przedsiębiorstw, to działalność decyzyjna, organizacyjna jak i kontrolna, kształtująca finanse przedsiębiorstwa w sposób umożliwiający maksymalizację korzyści ekonomicznych.

Mamy kilka pozycji książkowych, które przybiżą Wam te tamaty. Zapraszamy.

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok