Dokumenty działu socjalnego

Wybierz interesujący cię dokument z listy poniżej

Deklaracja o sytuacji rodzinnej i materialnej składana w celu planowania i uzyskania świadczeń ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Pobierz plik

UWAGA: Zmiana miejsca wyjazdu.

W dniach 3-5 czerwca br planowana jest wycieczka do Srebrnej Góry. Wysokość dopłaty uczestnika będzie uzależniona od liczby chętnych.

W dniach 3-5 czerwca br planowana jest wycieczka do Gdańska, jej koszt wynosi 1179 zł od osoby. Wysokość dopłaty uczestnika bedzie uzależniona od liczby chętnych.

Zgłoszenia od osób zainteresowanych prosimy składać do sekretariatu telefonicznie lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w terminie do 9 maja.

W związku ze zbliżającymi się świętami pracownicy i emeryci Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach, mogą składać wnioski do ZFŚS o przyznanie pomocy materialnej-świątecznej.

Prosimy o dostarczenie wypełnionych wniosków osobiście do sekretariatu Szkoły, skan mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem: 77 48 44 997 do dnia 03.12.2021r.

Pobierz wniosek

Serdecznie zapraszamy Emerytów na spotkanie kulturalno oświatowe z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Miejsce: aula Zespołu Szkół

Ttermin: 14.10.2020 godz. 1300

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok