Dokumenty działu socjalnego

Wybierz interesujący cię dokument z listy poniżej

W związku ze zbliżającymi się świętami pracownicy i emeryci Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach, mogą składać wnioski do ZFŚS o przyznanie pomocy materialnej - świątecznej.

Prosimy o dostarczenie wypełnionych wniosków osobiście do sekretariatu Szkoły, skan mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem: 77 48 44 997 do dnia 11.12.2020r.

Załącznik - wniosek

Serdecznie zapraszamy Emerytów na spotkanie kulturalno oświatowe z okazji Dnia KEN

Miejsce i termin: 14.10.2020 godz. 12.00 – aula Zespołu Szkół

Przypominamy, że na terenie Zespołu Szkół obowiązuje zakrywanie nosa i ust

Małgorzata Nogalska
Dyrektor ZS im. Jana Pawła II

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Potocznie dzień ten nadal zwany jest Dniem Nauczyciela.

Serdecznie zapraszamy pracowników, emerytów i rencistów na spotkanie świąteczne które odbędzie się 20.12.2019r. o godz. 1230 w Auli ZS a potem na poczęstunek w sali nr 1.

Wesołych Świąt!

W związku ze zbliżającymi się świętami pracownicy i emeryci Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach, mogą składać wnioski do ZFŚS o przyznanie pomocy materialnej - świątecznej.

Prosimy o dostarczenie wypełnionych wniosków osobiście do sekretariatu Szkoły, skan mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem: 77 48 44 997 do dnia 10.12.2019r.

Wnioski do pobrania znajdują się na pasku z lewej strony (dokumenty działu socjalnego).

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok