W związku ze zbliżającymi się świętami pracownicy i emeryci Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach, mogą składać wnioski do ZFŚS o przyznanie pomocy materialnej-świątecznej.

Prosimy o dostarczenie wypełnionych wniosków osobiście do sekretariatu Szkoły, skan mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem: 77 48 44 997 do dnia 03.12.2021r.

Pobierz wniosek

Dzień dobry. DO PIĄTKU 25.11.2022 zapraszamy do sekretariatu w celu zadeklarowania obecności lub nieobecności na wigili pracowniczej w ZS w dniu 21.12.2022 ok.godz.12.30

Deklaracja o sytuacji rodzinnej i materialnej składana w celu planowania i uzyskania świadczeń ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Pobierz plik

UWAGA: Zmiana miejsca wyjazdu.

W dniach 3-5 czerwca br planowana jest wycieczka do Srebrnej Góry. Wysokość dopłaty uczestnika będzie uzależniona od liczby chętnych.

W dniach 3-5 czerwca br planowana jest wycieczka do Gdańska, jej koszt wynosi 1179 zł od osoby. Wysokość dopłaty uczestnika bedzie uzależniona od liczby chętnych.

Zgłoszenia od osób zainteresowanych prosimy składać do sekretariatu telefonicznie lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w terminie do 9 maja.

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok