Nauka w Szkole Policealnej umożliwia zdobycie zawodu w maksymalnie 2 lata! Aby kształcić się w Szkole Policealnej nie jest wymagana matura. Wystarczy ukończenie szkoły średniej! Nauka odbywa się w systemie zaocznym. 

Oferta nauki w Szkole Policealnej: 

 1. Technik bezpieczeństwa i higieny pracy- to zawód w którym znajdziesz pracę w każdym przedsiębiorstwie. Technik bhp może wykonywać zadania w charakterze specjalisty od doradztwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również świadczyć usługi konsultacyjne.  
  KWALIFIKACJE WYODRĘBNIONE W ZAWODZIE:  
  - BPO.01 Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy 

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - podstawa programowa  

 1. Technik archiwista- archiwista to kierunek dla osób zainteresowanych badaniem historii przez stare dokumenty. Archiwista porządkuje dokumentację firmy czy instytucji oraz współpracuje z Archiwum Państwowym.  
  KWALIFIKACJE WYODRĘBNIONE W ZAWODZIE:  
  - EKA.02. Organizacja i prowadzenie archiwum  
  - EKA.03. Opracowywanie materiałów archiwalnych  

Technik archiwista - podstawa programowa  

 1. Technik usług pocztowych i finansowych- absolwent tego kierunku zajmuje się organizacją przyjmowania, przewozu, doręczania i wydawania przesyłek pocztowych i kurierskich. Zadaniem technika usług pocztowych i finansowych jest także prowadzenie obrotu pieniężnego i usług bankowych.  
  KWALIFIKACJE WYODRĘBNIONE W ZAWODZIE:  
  - EKA.08. Świadczenie usług pocztowych i finansowych oraz wykonywanie zadań rozdzielczo-ekspedycyjnych  

Technik usług pocztowych - podstawa programowa  

 1. Florysta- to zawód dla os lubiących kwiaty i mających poczucie estetyki. Florysta zajmuje się dekorowaniem kwiatami różnych pomieszczeń na takie okazje jak wesela czy rocznice.Florysta przygotowuje także dekoracje świąteczne.  
  KWALIFIKACJE WYODRĘBNIONE W ZAWODZIE:  
  - OGR.01. Wykonywanie kompozycji florystycznych  

Florysta - podstawa programowa  

 1. Opiekun medyczny- zajmuje się opieką nad osobą chorą lub niesamodzielną. Jego zadaniem jest także wykonywanie podstawowych zabiegów higienicznych, pielęgnacyjnych i opiekuńczych.  
  KWALIFIKACJE WYODRĘBNIONE W ZAWODZIE:  
  - MED.03. Świadczenie usług pielęgnacyjno-opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej  

Opiekun medyczny - podstawa programowa  

 1. Technik masażysta(kształcenie w formie stacjonarnej) - absolwent tego kierunku potrafi wykonać masaż relaksacyjny, sportowy oraz medyczny. Dobiera odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji ciała w zależności od rodzaju skóry.  
  KWALIFIKACJE WYODRĘBNIONE W ZAWODZIE:  
  - MED.10. Świadczenie usług w zakresie masażu  

Technik masażysta - podstawa programowa